NRC CENTRE YAZ OKULU

Çocuklarımıza doğal ortamda; yaparak, yaşayarak zevk alarak ve pekiştirmelerle öğrenmelerine olanak sunmaktayız. Çocuğu araştırmaya yöneltecek,doğayı  tanıyacak araştırma, gözlem ve deney yapacak çalışmalar çok önemlidir.

NRC CENTRE ÖZEL EĞİTİM

NRC CENTRE özel eğitim merkezimizdeki alanımızda bulunan diğer binamızda faaliyetlerini sürdürmektedir.  OTİZM, ÖZEL ÖGRENME GÜÇLÜĞÜ, DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI,DİSLEKSİ, DİKKAT EKSİKLİGİ ve HİPERAKTİVİTE bozukluğu gibi sorunlarla gelen çocuklarımıza şu an var olan eğitim sistemi bilineni tekrar etmeye çocuğun zihinsel gelişimini tembelleştirme yönündedir.

NRC CENTRE ÖZEL GÜN

NRC CENTRE olarak doğayla iç içe olan eşsiz  toprak ve çiçek kokulu 15 dönümlük arazimizde; Düğün,nişan,sünnet,iş toplantıları,kurumsal davet,çocuklarımız için doğum günü partileri, özel olarak hizmetinizde bulunmaktadır.

AKTİVİTELER

Spor aktiviteleri

Çocuklarımız ile Basketbol,voleybol,masa tenisi,futbol gibi çeşitli spor aktivitelerini gözetimci ve eğitmenler eşliğinde uyguluyoruz spor her yaşdan insan için faydalı olmasının yanı sıra çocuklarımızın daha sağlıklı gelişmesi ve eğlenmesi için çok önemli bir aktivite olduğunun farkındayız.

Sanat ve El sanatları

Kapalı ve açık alanda Okçuluk, sanatları,çanak,çömlek gibi yetenek gelişimine çok büyük fayda gösteren sanatsal çalışmlar ile çocuklarımızın yeteneklerini, hayal güçlerini, becerilerinin artmasında büyük katkıda bulunan sanatsal aktivite hizmetleri sunuyoruz.

Eğlence ve Terapi

Yaşa uygun survivor  parkı ,macera parkuru  gibi farklı etkinliklerin yanı sıra,çocukların iç dünyasını öğrenebilme,sorunları en sevdikleri  iş ile olan oyunla çözebilmek için çocuk ve ergen pisikologumuz ile  “oyun terapisi” ve ebeveyin danışmanlığı hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Yüzme

Yüzme, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen temel spordan biridir. Sağlık amaçlı olarak yaşam boyu, her yaş grubu için önerilebilecek en iyi egzersizlerden biridir.

Binicilik

Kısaca ata binme becerisidir. Binicilik; atı iyi durumda kullanma sanatı olup bu iyi durum, atı tam yerinde, sakin, zamanında, güven içinde ve olabildiğince işe uygun kuvvet sarf ettirerek kullanma becerisidir.

Bitki ve Seracılık

Kapalı ve açık seracılık alanlarında çocuklarımıza seracılık ile ilgili eğitim ve dersleri oyun oynarcasına öğretmek bitki gibi canlı şeylerin yetiştirilme, bakım gibi alanlarla onların canlılara karşı daha özverili yetişmeleri için katkıda bulunuyoruz.

Özel Eğitim

Merkezimizdeki alanımızda bulunan diğer binamızda faaliyetlerini sürdürmektedir. Otizm, Özel Öğrenme Güçlüğü, Davranış bozuklukları, Disleksi, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu gibi sorunlarla gelen çocuklarımıza şu an var olan eğitim sistemi bilineni tekrar etmeye çocuğun zihinsel gelişimini tembelleştirme yönündedir.

Özel Gün

NRC CENTRE olarak doğayla iç içe olan eşsiz  toprak ve çiçek kokulu 15 dönümlük arazimizde; Düğün,nişan,sünnet,iş toplantıları,kurumsal davet,çocuklarımız için doğum günü partileri, özel olarak hizmetinizde bulunmaktadır.

Her Gün Serpme Kahvaltı

NRC CENTRE olarak doğayla iç içe olan eşsiz  toprak ve çiçek kokulu 15 dönümlük arazimizde; Her gün serpme kahvaltı ve sıcacık cay hizmetimiz bulunmaktadır.

Özel Binicilik Dersleri

NRC CENTRE olarak doğayla iç içe olan eşsiz  toprak ve çiçek kokulu 15 dönümlük arazimizde; Her yaşdan bireylere özel olarak binicilik dersleri verilmektedir. binicilik çok eğlenceli ve yararlı bir aktivitedir yaşınız ne olursa olsun uzman eğitmenlerimiz sizlere bu eğitimlerde destek olma konusunda hizmet vermektedir.

To Top
To Top

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow